Obavjestavamo posjetioce foruma da je dostupna verzija foruma i za mobilne uredjaje tako da od sad mozete koristiti prenosive uredjaje za pregled i ucesce u diskusiji.. Dobro dosli!!
SMD Network
MyCity
Obavjestavamo posjetioce foruma da je dostupna verzija foruma i za mobilne uredjaje tako da od sad mozete koristiti prenosive uredjaje za pregled i ucesce u diskusiji.. Dobro dosli!!

Dobrodosli na Forum Gornjeg Podrinja! Da bi ste mogli videti sve delove Foruma, prijavite se ili se registrujte   Mozete znatno ustedeti vreme registracije ako koristite sistem za prijavu pomocu Vaseg Facebook naloga. Pritiskom na dugme sistem ce Vam automatski registrovati novi nalog na forumu sa Vasim podacima sa Facebook-a.
Google Translation Bar
Odgovori 

Ocena Teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zivo me zanima zasto?
Autor Poruka
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: 9,386
Ugled: 54
Zahvalio se: 53
355 zahvalnica u 315 poruka
Poruka: #1
Zivo me zanima zasto?
Kako rekoh u naslovu, zivo me zanima zasto nema rasprava i komentara na ove teme:

1. Poziv na javnu raspravu
http://www.rogatica.ba/poziv-na-javnu-raspravu/

2. Obogaćen knjižni fond Narodne biblioteke u Rogatici
http://www.rogatica.ba/obogacen-knjizni-...-rogatici/

3. Održana XII sjednica Skupštine opštine Rogatica
http://www.rogatica.ba/odrzana-xii-sjedn...-rogatica/

4. Konkurs Opštine Rogatica za dodjelu studentskih stipendija
http://www.rogatica.ba/konkurs-stipendije-2017/

5. “Mikrofin” obradovao mališane vrtića “Bambi”
http://www.rogatica.ba/mikrofin-obradova...ica-bambi/

6. Ручак захвалности за добровољне даваоце крви
http://www.rogatica.ba/rucak-zahvalnosti...aoce-krvi/

7. Спортска опрема за ФК Младост
http://www.rogatica.ba/sportska-oprema-za-fk-mladost/

8. Удружење “Растимо срећно” и пријатељи – дружење за памћење
http://www.rogatica.ba/udruzenje-rastimo...rijatelji/

I jos mnogo, mnogo tema, ali izgleda da mnogima ne odgovara ni jedna tema koju sami ne osmisle i primjecujem da se forsiraju samo "negativne" stvari..

Vasa stvar, vas izbor, ali ima se jos o mnogo cemu raspravljati sem o losim stvarima..

Ovo tek za one koji citaju ovo mjesto da ljudi znaju jos ponesto, sem svega i svacega sto se ovde napise..

STRANICA FORUMA - PRIDRUZITE NAM SE !!!
05-12-2017 03:30 PM
Poseti veb stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
visegrad24
MyCity
GENERALNI SPONZOR:
TIHOMIR KLISURA

(PERTH AUSTRALIA)
bela lađa Nije na vezi
Prijatelj

Poruka: 357
Ugled: 3
Zahvalio se: 0
14 zahvalnica u 11 poruka
Poruka: #2
RE: Zivo me zanima zasto?
Evo ovako se to komentariše GZ-uglavnom zlonamjerno i uvredljivo:
3. Novinarski IZBJEGštaj sa SO Rogatica
5.Zvanični opštinski portal u službi marketinga privatne MKO
6.No comment Jovica Nepismenković,
SVE JE OVO IZ PERA JEDNOG TE ISTOG ČOVJEKA. da je neko poklonio opremu klubu,da je knjižni fond obogaćen,da imamo udruženje KONAČNO za one kojima je najpotrebnije,da se dijele stipendije,pa to nije bitno ili ćemo tek vidjeti kako će to bolesni umovi okarakterisati.
To su kadrovi SNSD-a, to nisu naši građani,oni su nepismeni ,nekompetentni,neinformisami i mi ćemo o njima pisati kao o nečemu trćerazrednom.
E,zbog toga se ne piše.Svaka njegova akcija izaziva reakciju,a onda vi to križate i sankcionišete,tako da ćemo njima prepustiti neka sami sebi pišu i odgovaraju.
GZ razmisli da li ovaj forum ima smisla? Da li analize koje nude pojedini nickovi nude rješenja ili samo komlikuje situaciju i zbog toga "zabole iskreno nekoga šta oni pišu". To je samo gubljenje vremena i ne mijenja ,niti će izmjeniti situaciju!
Većina prestaje pisati,a na kraju će prestati i čitati...
05-12-2017 08:42 PM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: 9,386
Ugled: 54
Zahvalio se: 53
355 zahvalnica u 315 poruka
Poruka: #3
(05-12-2017 08:42 PM)bela lađa Piše:  Evo ovako se to komentariše GZ-uglavnom zlonamjerno i uvredljivo:
3. Novinarski IZBJEGštaj sa SO Rogatica
5.Zvanični opštinski portal u službi marketinga privatne MKO
6.No comment Jovica Nepismenković,
SVE JE OVO IZ PERA JEDNOG TE ISTOG ČOVJEKA. da je neko poklonio opremu klubu,da je knjižni fond obogaćen,da imamo udruženje KONAČNO za one kojima je najpotrebnije,da se dijele stipendije,pa to nije bitno ili ćemo tek vidjeti kako će to bolesni umovi okarakterisati.
To su kadrovi SNSD-a, to nisu naši građani,oni su nepismeni ,nekompetentni,neinformisami i mi ćemo o njima pisati kao o nečemu trćerazrednom.
E,zbog toga se ne piše.Svaka njegova akcija izaziva reakciju,a onda vi to križate i sankcionišete,tako da ćemo njima prepustiti neka sami sebi pišu i odgovaraju.
GZ razmisli da li ovaj forum ima smisla? Da li analize koje nude pojedini nickovi nude rješenja ili samo komlikuje situaciju i zbog toga "zabole iskreno nekoga šta oni pišu". To je samo gubljenje vremena i ne mijenja ,niti će izmjeniti situaciju!
Većina prestaje pisati,a na kraju će prestati i čitati...

Na glupa pitanja, ide glup odgovor..
Na konkretna pitanja ide i konkretan odgovor, kao sto ce biti i u ovom slucaju..

Krizanje korisnika, se iskljucivo odnosi rijecnik i krsenje Pravilnika po tom osnovu..
Ako nema krsenja Pravilnika, svaki prekrizeni, ja cu da vratim na mjesto..
Molim lijepo,

Sledece:
Napisao sam vec, razumijem politicku borbu i ona je visestrana i jako prljava, to se desava svuda..
Ali...
Zato kazem ali..
Ako vec opozicija, nece, razumljivo, da salje informacije o tome sta se sve desava i sta ima novo, to ne radite ni vi iz pozicije..
Zasto ponovo...
Prije svega, Citanost ovog foruma je s godinama stekla svoje mjesto u gradjanima Rogatice, priznao to neko ili ne i postojanje foruma je konstantno..

Sjecam se dobro, za vrijeme vladavine Radomira Jovicica, stranica je bila u totalnom rasuli, bilo nije bilo, moze, ne moze, svasta nesta... Narod i oni koji su citali izgubili naviku da to prate..
Nakon Jovicica, dolazi Puhalac, i trebalo je izvjesno vrijeme da se potpuno nanovo formira opstinska (zvanicna stranica) koju je naravno uredjivao SDS, koji je bio na vlasti od 2012 godine, a sve po svojim arsinima i svojim nacinom uredjivanja..
U to ne bi kriticki uticao.. Posjecivao sam stranicu iskljucivo radi donosenja informacija na ovaj forum sto ni ondasnji kadar vladajuce partije nije cinio, a da stvar bude gora, nije cinio nista konkretno da gradjane vise uputi na stranicu i tako im pokaze da ih redovno informise..

Ja sam preuzimao dosta vijesti sa te stranice i tako objezbjedjivao citanost foruma (to mi uopste nije bilo vazno niti imam interes od toga) a vise u cilju informisanja gradjana koji su vec imali naviku i potrebu da citaju sta ima novo u Rogatici, bez da otvaraju opstinsku stranicu, koja je, moram da priznam redovno azurirana i donosila je gotovo sve vijesti koje se ticu lokalne zajednice, ali sve je to bilo skoro beskorisno kad nije bilo citanosti.. Citanost je bila OVDE..

Nakon sto su izgubili vlast 2016 godine, tadasnja struktura urednika opstinske stranice, (pisano je o tome ovde) pravi opstukciju zvanicne opstinske stranice tako sto novim vlastima ne predaje sve potrebno za nastavak funkcionisanja iste, te se ta stranica na kraju gasi (veoma neozbiljan potez i jednih i drugih)..
Skoro 3 mjeseca je bilo potrebno vama iz nove vlasti da formirate zvanicnu opstinsku stranicu i donosite informacije (prilicno sporadicno, u pocetku, neuko i nevjesto, ipak uredjivanje jednog javnog medija jedne institucije je veoma odgovoran i veoma ozbiljan posao, za koji se MORA angazovati neko od znanja i rekao bi iskustva..
To se nije desilo..
Priznali ili ne, niste imali odgovarajuci kadar za to pa ste uradili sta ste morali..
Postavili ste covjeka koji iskren da budem dosta nevjest u svemu tome i pristojno se izblamiro zadnjih mjeseci (da ne kazem od pocetka posla), i ne samo sto je izblamiro sebe nego i one koje predstavlja, znaci opstinu i stranku..
Kako god, i dalje je nastavljena praksa, loseg informisanja gradjana iz lokalne samouprave.. Tako sto informacija ima, ali niste nista ucinili vise da se ta stranica cita i ljudi informisu o tome sta se desava..

Nakon pauze od 3 mjeseca od promjene vlasti, ja sam izgubio svaki interes a i volju da prenosim informacije sa zvanicne opstinske stranice, jer sam sebe ubijedio da ako to necete vi (svi) da radite, a sto bi to radio ja, tako da je bilo sporadicnih informacija na tu temu..

Kako god, pogresno radite svi, i sve vam se uglavnom svodi na optuzivanje i kritike, ljaganje. nerijetko psovanje u odredjenim mjerama i naravno izbacivanje prljavog vesa koji ne interesuje bas mnogo ljude koji zive tamo...
Gradjani Rogatice ocekuju od pozicije da radi na poboljsanju uslova zivota i rada u Rogatici a od opozicije da kritikuje sve sto ide sporo ili ne ide i da da prijedloge, kojih nema nigdje kako bi se moglo raditi i gdje se grijesi..

Da rezimiram na kraju..

Ja sam neko ko je apsolutno NEUTRALAN i svim vasim trvenjima, i iskren da budem bas me briga koje je koje boje, jer to meni licno ne znaci nista.
Kako ovde , tako i na forumima u srbiji, te na drustvenim mrezama ja sam spreman kritikovati svakog za sta smatram da je za kritiku a istovremeno i pohvaliti neki dobar potez..

Ovo sto vi radite jeste blago receno, zalosno, da nije tako, bilo bi smijesno..

I na kraju svih krajeva..

Forum ce da radi dok radi, a kad istekne moja obaveza prema hostinzima (ima ih vise) i sponzoru, ovaj forum ce se zvati BILO PA PROSLO..

Ukoliko neko ima interes da ovo i dalje radi nek mi se javi da dogovorimo cijenu..

Hvala na citanju..

STRANICA FORUMA - PRIDRUZITE NAM SE !!!
05-12-2017 09:14 PM
Poseti veb stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
led zeppelin Nije na vezi
Domaćin

Poruka: 957
Zahvalio se: 12
17 zahvalnica u 13 poruka
Poruka: #4
- Neznanje je blaženo, jer onaj koji ne zna, on ne zna da ne zna! I nije mu lako pomoći!

- "Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" J.J. Zmaj. Zato ću vam besplatno pomoći, po ko zna koji put.

- Znate li vi koje su ovo godine? Koji vijek? Zar mislite da je, u eri interneta i IT tehnologija, moguće sprovoditi cenzuru (cenzura je postupak nadziranja slobode izrašavanja, op. aut.). Zar stvarno mislite da je narod toliko glup da će se informacije piti samo sa vašeg informativnog izvora? Da ako plasirati vijesti politički ciljno ljudi neće potražiti informacije o događajima izvan onih o kojima vi želite da se priča? Ma daaajteeeee... pa nije ovo 1948. godina. Evo nekoliko primjera takvih flagrantnih grešaka:

- Umjesto da javnost realno informišete o stanju u fudbalskom klubu iznijeli ste gomilu laži o ranijem rukovodstvu. Nadalje se dešava to da klub pod novom upravom strmogavo kreće silaznom putanjom, na svim poljima. Vi to rješavate na način da javnost apsolutno uskraćujete za informacije sa fudbalskih terena. Onda odjednom grunete informaciju da je klub dobio pomoć i hoćete da joj svi aplaudiraju. Ma šipak, ne radi se to tako, moj Jovice moj, joj Jovice joj! Kad smo kod Vasovića on niti zna da piše, niti zna šta o plasiranju informacija, niti ima o tome od koga naučiti. Ostaće tokmak za ovu oblast dovijeka.

- Na području opštine dese se tri bezbjednosno interesantna događaja: trovanje krava, paljenje automobila i lažne prijetnje, pa još jedna paljevina.

- Pošto nema nikoga da ga posavjetuje šta i kako se radi u ovakvim situacijama Milorad Jagodić se uopšte ne oglašava na svom zvaničnom mediju, ne daje izjave ni za RTRS, Sretenu Mitroviću zabranjuje d apiše o ovome... a izjave i šakom i kapom daje medijima po Federaciji. Totalno pogrešno, radi se sve suprotno od toga. Ali kome to reći, kad vam se to kaže ponašate se kao mala djeca kad im otmeš bombonu.

- Dosta li je savjeta od mene?

Moram vam još ovo reći, batina ima dva kraja.

Onda kad ste pisali da nam ne treba vodovod, da je gradski sat glupost, da je razvoj poljoprivrede seljakluk, da je uređenje korita idiotizam, da je dijeljenje krava i stada ovaca budalaština, da je projektovcanje obilaznice nečiji hir, da je...

jeste li ijednom pomisli da bi vam se taj bumerang mogao vratiti u glavu?

I da ovo potvrdim:

(05-12-2017 09:14 PM)GZ Piše:  Priznali ili ne, niste imali odgovarajuci kadar za to pa ste uradili sta ste morali..
Postavili ste covjeka koji iskren da budem dosta nevjest u svemu tome i pristojno se izblamiro zadnjih mjeseci (da ne kazem od pocetka posla), i ne samo sto je izblamiro sebe nego i one koje predstavlja, znaci opstinu i stranku..

Još samo jedan citat, danas mi čovjek reče:

A j...o ig ćaća ćaćin, prevariše me starog da glasam za Dodika za 100 marki, sad bik dao i 1000 marki samo da ig kaka sila rašćera po Roga'ci, ovo se viš trpit nemere"!
(Zadnja izmena: 06-12-2017 01:09 AM od led zeppelin.)
06-12-2017 12:51 AM
kojot99 Nije na vezi
Član
**

Poruka: 48
Ugled: 1
Zahvalio se: 0
11 zahvalnica u 10 poruka
Poruka: #5
E,eto ti glasova,samo skupljaj. Sada se skupljaju glasovi. A ne možeš to ni za milion rastjerati,jer narod ste rastjerali vi.
A da su svi vaši projekti promašaj to zna i malo dijete ne u Rogatici nego na regiji.Drago mi je da pamtiš naše stavove o tome.
Seljakljuci,ugrađivanja,promašaji ,to vas je karakterisalo. A o satu da ne govorimo.Ribu ste ubili ,preduzeće VIK uništili i htjeli prisvojiti,projekat "suve česme" na stjenicama,kao i aerodrom sokolački.Pravili duple vodovode i same gluposti radili.
vječno ćemo to spominjati jer je i to zakopalo Rogaticu.Naravno kad niste ni jedno radno mjesto otvorili da se narod iseljava i dalje,a to je najveći razlog i što sport trpi.Pardon ,nagurali ste u turizam,sport i kulturu i opštinu silu naroda ,pa sada trpimo svi da odhranimo te leziljeboviće.Razvijali ste vatrogasce,tu vam skidamo kapu.bolje išta nego ništa.
Radovanje tvoje vezano za novu TPR ,kao da će neko odnijeti fabriku iz rogatice.
Znači za vijek vijekova se nećemo složiti sa vama i to je to.
A da trebaš kritikovati i ovo sada ,tvoje je da kritikuješ ,jer niko nije cvjećka i uvijek može bolje.

Nabrojte nam kome,kada (koliko godina zaredom) i na koji način dadoste taj ogrev ,kad već pominjete da se narod smrzava.
Ovaj narod ste više puta zajebali, pa vam ništa ne vjeruje i kada istinu govorite.
I vjerujte ,ponovo ćete izgubiti.
Kemo je projekat Svete,Slavka (doktori višegradski) i Toma (obojice),jer prihvatili su ga 2000 godine kao najrođenijeg,iškolovali i sa njim se prikazivali.Bio im je a i sada je odaniji od pola SDS-a. Ne može se zaboraviti 16 godina hladovanja u Rogatici.
A kod Raleta je bio samo ikebana i ništa se pitao nije,a po zakonu je morao biti i on i zamjenik načelnika.
Sad smo ih mi eliminisali,na izborima naravno.Vi ne znate kao se to radi i zato gubite.
06-12-2017 09:07 AM
led zeppelin Nije na vezi
Domaćin

Poruka: 957
Zahvalio se: 12
17 zahvalnica u 13 poruka
Poruka: #6
Šta je SNSD uradio u Rogatici u proteklih godinu dana?

Šta je izgrađeno,šta unaprijeđeno?

Koliko je novih radnih mjesta otvoreno?

(06-12-2017 09:07 AM)kojot99 Piše:  Naravno kad niste ni jedno radno mjesto otvorili da se narod iseljava i dalje,a to je najveći razlog i što sport trpi.Pardon ,nagurali ste u turizam,sport i kulturu i opštinu silu naroda ,pa sada trpimo svi da odhranimo te leziljeboviće.

Istina prilično konfuzna i nesistematično iznesena slika onoga što SNSD radi u Rogatici, ali slažem se da je tačna.

ŠTA KAŽU LITVANCI, IMA LI NADE?
(Zadnja izmena: 06-12-2017 09:35 AM od led zeppelin.)
06-12-2017 09:30 AM
visegradlive
visegrad24
opstinarogatica
Odgovori 

Skoči na Forum:

Kontakt | Web Sajt | Povratak na Vrh | Povratak na Sadržaj | Mobile Version | RSS