Obavjestavamo posjetioce foruma da je dostupna verzija foruma i za mobilne uredjaje tako da od sad mozete koristiti prenosive uredjaje za pregled i ucesce u diskusiji.. Dobro dosli!!
GENERALNI SPONZOR:
TIHOMIR KLISURA

(PERTH AUSTRALIA)
visegradlive
opstinarogatica

Dobrodosli na Forum Gornjeg Podrinja! Da bi ste mogli videti sve delove Foruma, prijavite se ili se registrujte   Mozete znatno ustedeti vreme registracije ako koristite sistem za prijavu pomocu Vaseg Facebook naloga. Pritiskom na dugme sistem ce Vam automatski registrovati novi nalog na forumu sa Vasim podacima sa Facebook-a.
Google Translation Bar
Odgovori 

Ocena Teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbog čega Esenesdeslije žele ostavku Tome Puhalca
Autor Poruka
led zeppelin Nije na vezi
Domaćin

Poruka: 970
Ugled: 3
Zahvalio se: 12
17 zahvalnica u 13 poruka
Poruka: #1
Zbog čega Esenesdeslije žele ostavku Tome Puhalca
A. Jer bi smjenom Tome Puhalca SDS znatno ojačao pred opšte izbore 2018-te godine,

B. Zato što snažno osjećaju puls naroda, SDS-ovog biračkog tijela i članstva,

C. Jer bi bez Puhalca SDS bio mnogo slabiji, pa je zato raznim novim Frenkijima (i njihovim ženama), Prelićima, Andrićkama, Perišićima, Lelecima, Rajacima, Tomovićkama... zinulo du*e da se i oni uvale negdje na budžet poslije izbora 2018-e godine, u neke agencije, direkcije, kancelarije... da džaba jedu hljeba i ništa ne rade, kao ove Esenesdeslije u Opštinskoj upravi.
(Zadnja izmena: 03-12-2017 10:19 AM od led zeppelin.)
03-12-2017 10:14 AM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
visegrad24
U ime clanova Foruma Podrinje, zelimo Vam dobrodoslicu.
Usput, posetite Download sekciju i sekciju Izvorne Muzike. Za svaki predlog ili primedbu, posetite Predlozi-zalbe-pohvale.
GENERALNI SPONZOR:
TIHOMIR KLISURA

(PERTH AUSTRALIA)
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: 9,391
Ugled: 54
Zahvalio se: 53
355 zahvalnica u 315 poruka
Poruka: #2
RE: Zbog čega Esenesdeslije žele ostavku Tome Puhalca
Ovo sad spada malo, bar mi tako lici u raspravu zena na coskovima..

Za ozbiljniju analizu je potrebno postaviti anketu sa ozbiljnim pitanjima i naravno dobrim predgovorom..
Ali..

STRANICA FORUMA - PRIDRUZITE NAM SE !!!
03-12-2017 11:15 AM
Poseti veb stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Presidente Nije na vezi
Redovan

Poruka: 64
Ugled: 0
Zahvalio se: 0
2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #3
Nakgore sro sodikovci nece maci prstom i nista raditi a mi cemo popusiti zorane zbog tebe i toma pualca , svadje u normalnu svjetu za ovakvu laicnu glupost ne smjenju te drugi , koji ce ga ***** dodikovxi smjenjivati on am je teebo dati ostavku i ici za podpresjednika a batinic tomo za presjednika il neko mladji, sad ri pravdaj i bombarduj i skreci temu al sta onda za 3 godine? I tad ce pravdat il ako izgubimo da se sad Javno kazes da cete i ti on dati ostavke !!?? Ili pojo vuk magarca opet
03-12-2017 01:00 PM
gastarbajter Nije na vezi
Član
**

Poruka: 48
2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #4
(03-12-2017 01:00 PM)Presidente Piše:  Nakgore sro sodikovci nece maci prstom i nista raditi a mi cemo popusiti zorane zbog tebe i toma pualca , svadje u normalnu svjetu za ovakvu laicnu glupost ne smjenju te drugi , koji ce ga ***** dodikovxi smjenjivati on am je teebo dati ostavku i ici za podpresjednika a batinic tomo za presjednika il neko mladji, sad ri pravdaj i bombarduj i skreci temu al sta onda za 3 godine? I tad ce pravdat il ako izgubimo da se sad Javno kazes da cete i ti on dati ostavke !!?? Ili pojo vuk magarca opet

Druze kad bi nam jos preveo ovo sto si napisao, ja nista ne razumijem?!
03-12-2017 01:31 PM
Presidente Nije na vezi
Redovan

2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #5
Dudukovci nece nista uraditi, dudukovci ne trba smjenjuju niti oce nikog naseg! Niti mi na forumu vec Tomo Pualac treba sam da preuzne odgovornost za glupost vjeka i zarad stranke i sviju nas u stranci da ostavke jer nemamo sanse s ovim iako crvena bagra nece nista uraditi. Ja predlazem tomu batinica za presjednika ako ne onda neko mladji eto petkovic npr, ja ne pisim ni u cijem ime i intwres vec za Sds samo. Zoran pisanjem brani kroz sve ovo sebe i Pualca ali evo neka bude cojek i neka kaze , ako izgubimo za 3 godine iz Sds cw izaci i Pualac i on! Moraju svatiti da crveni nece nista uraditi nit ce Rogatici biti bolje ali opet cemo zbog ove krivicne svi popusiti i sta onda ? Opet da se pravda ..
03-12-2017 01:37 PM
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: #6
Nije se coek naspavao, mozda je bio trec smjena pa onako bunovan iza sna..

Sticem utisak, da stara garda SDS-a ne popusa svoje fotelje, a nista bolji ni milisekundi nisu ovi iz vladajuce..

Imam informacije da u redovima SDS-a u Rogatici ima dosta dobrih, mladih ljudi koji imaju kapacitet, volju, zelju, znanje, pa kako cujem i sticu dobar autoritet, sto bi rekli svjeza krv, koji mogu da pokrenu stvari, a uz podrsku stare garde koji opet imaju iskustvo, da pokrenu nesto..

Elem, sve ce da se vidi kad dodje i ako dodje vrijeme za to, pitanje je samo hoce li sta iskusna stara garda dati svoje pozicije mladjima.. a da stoje iskustvom iza njih..

Tomo Batinic, je bar kako sam uspio da to saznam i shvatim to uvidio na vrijeme, povukao se i daje dobar primjer sadasnjim da je vrijeme za povlacenje i pridavanje znacaja onim koji dolaze, zato sticem utisak da ovaj covjek ima dosta ne znanja nego i mudrosti, a da li imaju ovi sadasnji ostaje da se vidi..

Elem, licno nista protiv ni protiv koga, ali realno razmisljanje na osnovu informacija i onog sto ovde napisete..

Ako ste sposobni, analliziracete ako niste, agonija se nastavlja....

O vlasti bi mogao da pisem mnogo, ali prosto necu, jer to nece da cine oni kojima je veoma to vazno. (ne racunam opoziciju, aktuelni SDS) kome je prirodno i defaultno da pisu na vlast i upucuju kritike i ukazuju na sve sto ne valja, a da ne valja, ne valja, jer od silnog PROSPERITEA, za godinu dana samo DUPLO GOLO...

Pa eto ... opet sam pretjero, za ovo je trebalo da se plati da vam neko predoci..

03-12-2017 01:40 PM
Poseti veb stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Domaćin

Poruka: #7
@ Presidente

A da na čelo OO SDS Rogatica postavimo Milorada Jagodića, on je stari SDS-ovac, šta kažeš na to?
03-12-2017 03:07 PM
Presidente Nije na vezi
Redovan

2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #8
Nabijem i tebe i njega na kura.c!! Ti prosipaj te fore nekom drugom a ne mene, na celo Sds treba neko mladji ako vec necete Toma batinica, bio dam sinoc u gradu ljudi provaljuju i tebe i pualca mi nemamo teoretske sanse ako ostane ovajo stabje a da ceveni dudukovxi ne maknu orstom, al boli tebe ona stvar za to jer se boris za svoju guzicu, tebe nike briga za obican narod

Prim. GZ
Opomena, jos jedan prekrsaj i ides na duzi odmor..
(Zadnja izmena: 03-12-2017 04:14 PM od GZ.)
03-12-2017 04:06 PM
Član
**

2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #9
Hahahahaha
03-12-2017 04:23 PM
lord garmadon Nije na vezi
Domaćin

Poruka: 763
Ugled: 2
Zahvalio se: 8
14 zahvalnica u 12 poruka
Poruka: #10
Jes to se iznerviro?

Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije: kako često nam baš to malo nedostaje
03-12-2017 06:01 PM
Luka! Nije na vezi
Povremen
*

Poruka: 13
Zahvalio se: 1
0 zahvalnica u 0 poruka
Poruka: #11
Jeli to Tomo spojnica još nije dao ostavku ?

Batinić se uveliko razletio po mjesnim odborima nešto lobira , kudi postupke imenjaka čujem da je i u gradski odbor išao sa tom pričom . Zanimljivo , što se ljudi jagme za tu funkciju kad je ta stranka u totalnom raspadu .

Jedina njihova politička borba je kucanje na ovom forumu a ovo je isto kao pisanje po snijegu .

Pardon, uriniranje po snijegu ...
(Zadnja izmena: 03-12-2017 08:01 PM od Luka!.)
03-12-2017 07:54 PM
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: #12
(03-12-2017 07:54 PM)Luka! Piše:  Jeli to Tomo spojnica još nije dao ostavku ?

Batinić se uveliko razletio po mjesnim odborima nešto lobira , kudi postupke imenjaka čujem da je i u gradski odbor išao sa tom pričom . Zanimljivo , što se ljudi jagme za tu funkciju kad je ta stranka u totalnom raspadu .

Jedina njihova politička borba je kucanje na ovom forumu a ovo je isto kao pisanje po snijegu .

Pardon, uriniranje po snijegu ...

Da, da, tako svi omalovazavate ovo parce prostora na internetu na kojem mozete otvoreno i anonimno da kazete sta vam je na dusi..
Ja to mogu da nazovem velikim licemerjem..

Jednima odgovara sto ovo postoji, a drugi bi da mogu ubili namrtvo..

Ja vam svima nudim da otkupite, pa ko da vise..

I nemojte kuditi onog ko vam daje dobra..
Nije korektno, a ni ljudski..

(Zadnja izmena: 03-12-2017 08:28 PM od GZ.)
03-12-2017 08:27 PM
Presidente Nije na vezi
Redovan

2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #13
Uf malo sam odspavo sinoc se pilo. Slusaj ti luka, jedina stvar u kojoj se slazem sa Zoranom jeste da Snsd NECe ponavljam nece nama nista nikad odlucivati. Niti treba . Ali isto tako smatram da ne trebamo ni cekati da se oglasi OO ( jer nece) i nemoj srat po Batinicu da ide( to nije njegov nivo) ovdje odgovornost za ovaj pubertegski postupak iskljucivo snosi Tomo Puhalac kao predsjednik i ako ima casti ( trebalo bi) podnijece ostavku .Postupak pljuvanja udaranja su prenijeli svi mediji i tu nema price i opravdanja , nisi ti ulicar covjece nema opravdanja. Ja ne kazem da treba napustiti on stranku( daleko od toga) ali se povuci MORA. U suprotnom nama ne gine poraz( mnogo normalnih sdsovaca ovako razmislja ali niko se ne usudjuje javni reci jer Tomo je zaeban to svi znaju). Zorane ti si mu produzena ruka i ja tebe shvatam da ces ginuti za njega ali mi ostali cemo svi popusiti odreda zbog vas dvojice iako ova crvena bagra nece ma i prstom za naredne tri godine. Ovo je dakle nase dvoriste o njimamsi ti pisao Zorane mnogo toga ali to nema veze sa ostavkom kojanje jedini logican potez. Izvinjavam se GZ jutros sam malo pretjerao jer sam presvrnuo sinoc s rodjacima ali sustina je vjerujem lako dokuciva bila( a sad sam polako i citko pisao). Pozdrav srpski jer meni nije licni jnteres i guzica ispred svete stranke i onoga za sta se moj caca borio.
03-12-2017 09:20 PM
tomov bazen Nije na vezi
Povremen
*

Poruka: 24
0 zahvalnica u 0 poruka
Poruka: #14
Sdsovci ne bi znali kucni savjet da vodite hahahahaha. Gledaj kako se koljete i vi se nekom pravite pametni Th_14 Oleeeee
04-12-2017 01:15 AM
Domaćin

Poruka: #15
Znali smo da povedemo i organizujemo narod i zaštitimo se od stradanja. Neki su tada znali jedino da pucaju sebi u nogu. Znali smo da napravimo Republiku Srpsku i uvedemo i slavimo krsnu slavu. Drugi su znali da je izgube i konvertuju u dan Republike Srpske.

Iznjedrili smo Radovana i Ratka, dvije žive legende srpskog naroda, koje je Milorad Dodik prodao Hagu. Koga ste vi iznjedrili?

Napravili smo instituciju Predsjednika kakvu imaju države, nažalost tamo sada sjedi srpski izdajnik Alidodik i 19 razbojnika.

Napravili smo NSRS, ali je SNSD umjesto predstavnika Srba tamo instalirao Papke.

Napravili smo Vladu RS, ali je faktički derogirana 113%.

SNSD nas je ostavio bez naše valute, bez VRS, bes ćiriličnih tablica... bez nade!

Mi smo znali kako se Rogatica pravi i obnavlja, gradili smo vodovode, korita rijeke, kanalizacije, postavljali gradske satove, gradili bazene, projektovali obilaznice i osmišljavali gradski trg... dijelili ljudima zemlju i poljoprivredne mašine, zasnivali nove voćnjake i malinjake, povećavali broj grla krupne i sitne stoke, čak ni pčele nismo zaboravili...

Šta ste vi znali napraviti osim zapošljavanja stranačkih uhljeba i uvođenja grijanja da bi zimus crvene gu*ice glupanderi i neradnici grijali uz radijatore

ŠTA STE URADILI ZA GODINU DANA U ROGATICI, POKAŽITE PRSTOM U TO!
04-12-2017 08:28 AM
novanova đenka Nije na vezi
Banovan

Poruka: 10
0 zahvalnica u 0 poruka
Poruka: #16
I izgubili izbore,jer niste radili ništa smisleno za narod!
A izgubićete i naredne i naredne i tako redom ,jer ste davno prokuženi i znate samo pljuvati i udarati i prijetiti,podmetati,raditi besmislene ,a skupe projekte,tipa korito,glavni cjevovod,bazen i slične gluposti koje samo vašem umu nije stran!
04-12-2017 09:03 AM
Član
**

2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #17
(04-12-2017 09:03 AM)novanova đenka Piše:  I izgubili izbore,jer niste radili ništa smisleno za narod!
A izgubićete i naredne i naredne i tako redom ,jer ste davno prokuženi i znate samo pljuvati i udarati i prijetiti,podmetati,raditi besmislene ,a skupe projekte,tipa korito,glavni cjevovod,bazen i slične gluposti koje samo vašem umu nije stran!

Ajde napisi sta ste vi uradili za ovaj grad i ovaj jadni narod???
04-12-2017 09:10 AM
Luka! Nije na vezi
Povremen
*

Poruka: 13
Zahvalio se: 1
0 zahvalnica u 0 poruka
Poruka: #18
Ko je ovaj glupak "led zeppelin" ? Pa glupendo glupa ako smatraš da ste to uradili a niste zašto onda gubite izbore ? Narod zna zašto. I ova tvoja stalna konstantacija da su navodno kupljeni izbori samo šteti toj stranci koju ti predstavljaš jer predstavljaš narod kao kupljenu robu . Alo glupendo promjeni taktiku .

P.S Manje pisanja ali istinitije , nego ovo tvoje dulumski tekstovi a sve laž...
(Zadnja izmena: 04-12-2017 09:18 AM od Luka!.)
04-12-2017 09:17 AM
Domaćin

Poruka: #19
SNSD i Milorad Jagodić kupili su izbore parama pokradenim iz Sjemeća. Nemoralni Rogatičani koji su prodali svoje demokratsko pravo već su se pokajali zbog toga!
(Zadnja izmena: 04-12-2017 09:27 AM od led zeppelin.)
04-12-2017 09:24 AM
Član
**

2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #20
(04-12-2017 09:17 AM)Luka! Piše:  Ko je ovaj glupak "led zeppelin" ? Pa glupendo glupa ako smatraš da ste to uradili a niste zašto onda gubite izbore ? Narod zna zašto. I ova tvoja stalna konstantacija da su navodno kupljeni izbori samo šteti toj stranci koju ti predstavljaš jer predstavljaš narod kao kupljenu robu . Alo glupendo promjeni taktiku .

P.S Manje pisanja ali istinitije , nego ovo tvoje dulumski tekstovi a sve laž...

Izbori su kupljeni! To zna svako živ u ovom gradu!!!
04-12-2017 09:25 AM
 Zahvalio se led zeppelin
Obavjestavamo posjetioce foruma da je dostupna verzija foruma i za mobilne uredjaje tako da od sad mozete koristiti prenosive uredjaje za pregled i ucesce u diskusiji.. Dobro dosli!!
U ime clanova Foruma Podrinje, zelimo Vam dobrodoslicu.
Usput, posetite Download sekciju i sekciju Izvorne Muzike. Za svaki predlog ili primedbu, posetite Predlozi-zalbe-pohvale.
visegradlive
Odgovori 

Srodne Teme...
Tema: Autor Odgovora: Pregleda: Zadnja Poruka
  365 dana a Milorad Jagodić nije podnio ostavku led zeppelin 16 552 04-12-2017 12:33 AM
Zadnja Poruka: led zeppelin
  4. dan kako Tomislav Puhalac nije podnio ostavku Sotir 1 800 03-12-2017 01:20 AM
Zadnja Poruka: GZ
  3. dan kako Tomislav Puhalac nije podnio ostavku Sotir 7 1,052 02-12-2017 12:57 PM
  2. dan kako Tomislav Puhalac nije podnio ostavku Sotir 12 1,253 01-12-2017 06:09 PM
  1. dan kako Tomislav Puhalac nije podnio ostavku Sotir 11 1,444 30-11-2017 03:33 PM
Zadnja Poruka: Vucko 84
  EVOPRAVE ISTINE O TOME ZAŠTO ĆE BITI POVUČENA ODLUKA O REFERENDUMU led zeppelin 1 229 03-11-2017 03:28 PM
Zadnja Poruka: led zeppelin
  Uporedimo Tomu Puhalca i Milorada Jagodića demobilisani 58 4,914 30-03-2017 11:54 PM
Zadnja Poruka: Fantom
  Koliko je rogacana oselilo za vrijeme mracne vladavine udbe i zbog cega Eliot Ness 10 1,054 23-02-2017 10:14 PM
Zadnja Poruka: Eliot Ness
  MILORAD JAGODIĆ PREPISAO PROGRAM OD TOMA PUHALCA dedamraz 15 1,388 30-09-2016 06:56 PM
Zadnja Poruka: JeremijaKrstic
  GLASAJTE ZA TOMISLAVA PUHALCA Pet do dvanaest 22 5,794 11-10-2012 01:35 PM
Zadnja Poruka: Sigurica

Skoči na Forum:

Kontakt | Web Sajt | Povratak na Vrh | Povratak na Sadržaj | Mobile Version | RSS