Obavjestavamo posjetioce foruma da je dostupna verzija foruma i za mobilne uredjaje tako da od sad mozete koristiti prenosive uredjaje za pregled i ucesce u diskusiji.. Dobro dosli!!
U ime clanova Foruma Podrinje, zelimo Vam dobrodoslicu.
Usput, posetite Download sekciju i sekciju Izvorne Muzike. Za svaki predlog ili primedbu, posetite Predlozi-zalbe-pohvale.
Obavjestavamo posjetioce foruma da je dostupna verzija foruma i za mobilne uredjaje tako da od sad mozete koristiti prenosive uredjaje za pregled i ucesce u diskusiji.. Dobro dosli!!
MyCity

Dobrodosli na Forum Gornjeg Podrinja! Da bi ste mogli videti sve delove Foruma, prijavite se ili se registrujte   Mozete znatno ustedeti vreme registracije ako koristite sistem za prijavu pomocu Vaseg Facebook naloga. Pritiskom na dugme sistem ce Vam automatski registrovati novi nalog na forumu sa Vasim podacima sa Facebook-a.
Google Translation Bar
Tema je Zatvorena 

Ocena Teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изрежирана Провокација.
Autor Poruka
Фантом Nije na vezi
Član
**

Poruka: 36
Ugled: 0
Zahvalio se: 1
3 zahvalnica u 3 poruka
Poruka: #1
Изрежирана Провокација.
Данас ми је један од инспектора из Општине (због обећане дискреције нећу писати коју инспекторску функцију врши) детаљно описао новонасталу ситуацију између тржишног инспектора Дарка Жижовића званог "Сигурица" и преседника ОО Сдс-а Рогатица Томислава Пухалца.

Како је дошло до овога? Сва прича почела је врло раније.Наиме прије читавог овог догађаја сви смо упознати са дешавањима која су се скоро збила у угоститељском објекту "Перковић" власника Љубише Перковића,када је инспектор Жижовић на насилан начин покушао да изврши рекетирање власника објекта.

Како вас је већина упозната овде са тим.Жижовић је дошао у контролу,обавио ручак,направио цех и на својеврстан начин одбрусио конобару "Ало знаш ли ти ко сам ја?" поздравите шефа и реците му да сам био у контроли.

Изреволтиран и понижем ситуацијом која се десила,власник објекта Љубиша Перковић путем мобилног телефона контактира Младена Лакића Одборника Снсд-а у Скупштини Општине Рогатица и подпресједника ОО Снсд-а Рогатица,препричавајући му немили догађај.Лакћ му одговара да ће о свему да упозна шефа,а да ће скренути Жижовићу пажњу на његово понашање.

Одмах после обављеног телефонског позива Лакић упознаје Милорада Јагодића са ситуацијом која се десила.Милорад Јагодић позива Жижовића у кабинет гдје му скреће пажњу на његово бахато понашање и до даљњег му забрањује излазак на терен.

Изнервиран разговором и рјечником који му је упутио Начелник,Жижовиђ љутито напушта кабинет и одлучује се на најсрамнији и најподлији чин.Контактира главног државног инспектора за тржишну инспекцију и обавјештава га да му начелник Општине забрањује излазак на терен.Аутоматски гура Милорада Јагодића у живу ватру.

Сутрадан главни државни инспектор за тржишну инспекцију контактира начелника Општине гдје осуђује његов чин забране изласка на терен Дарку Жижовићу и "напушава" га преко телефона читавих сат времена.

Одма по завршетку телефонског разговора Јагодић позива Жижовића у кабинет и је... му даље од мајке претећи му искључивањем из странке.Жижовић тада савладан емоцијама и у страху да ће изгубити свој кредибилитет код Начелника и осталих чланова странке,после извјесног времена одлучује се да направи потез који ће му дати вјештачко дисање.Напад на особу коју Милорад Јагодић мрзи више од ичега на свјету,напад на Томислава Пухалца.

Али како? После свега што му је се десило у предходном периоду Жижовића погађа велика срећа и долази му Томислав Пухалац на ноге,као кец на десетку.

Дарко Жижовић је тога дана 28.11.2017 изашао испред зграде Општине и случајним погледом уочио Томислава Пухалца како улази у "Уникредит Банку Бања Лука" која се налази у склопу мотела "Парк".Брзим кораком Жижовић долази до кладионице "Wiliams" која се такође налази у склопу и изнајмљеном просотру мотела "Парк".Улази у кладионицу међутим не уплаћује листић и не игра нити једну игру на срећу,што је радници објекта било врло сумњиво јер је Жижовић иначе свима познат као велики коцкар и важи за једног од највећих коцкара источне регије.

Чека да Пухалац изађе из банке и ту креће у потјеру за њим.Чим је Пухалац изашао из банке и направио први корак силазећи низ степенице Жижовић је кренуо за њим.Одмах је почео са вербалним увредама и провокацијама гдје Пухалацу у први мах ништа није било јасно,окренуо се погледао у њега и одмахнуо му главом,наставио је даље и срео познаника са којим је застао да се упита.Међутим Жижпвић је наставио са провокацијама и док се Пухалац поздрављао са познаником упутио му је низ претњи чак спомињући му и породицу.

Пухалац тада креће према Жижовићу,али Жижовић иако је велики коцкар велики је и манипулатор.Брзим кораком наводи Пухалца на сами улаз Општине
знајући да ту има камера и да ће комплетан детаљ бити забиљежен.Ту му изговара још низ увреда и псовки.Пухалац снађен у чуду одговорио је на његове прозивке,псовке и увреде и завршило се како се завршило.

Све што се десило је смишљено и изрежирано дјело Дарка Жижовића у сврси додворавања Милораду Јагодићу и покушаја исправљања грешке коју је Жижовић направио контактирајући главног државног инспектора за тржишну инспекцију.

Томислав Пухалац је бивши начелник Општине Рогатица и актуелни преседник ОО Сдс-а Рогатица.У току почетка свог мандата отац Дарка Жижовића је на кољенима молио Томислава Пухалца да му сина остави на послу,послу који му је дао Томислав Батинић за врјеме свог мандата док је Жижовић био члан Сдс-а.

Пухалац се смилује на молбу Жижовићевог оца познатијег као "Мајор" и оставља Дарка на послу.

Сада ви сви сами закључите о каквом човјеку је овде ријеч.

Сигурица ти си своје прокоцко!
02-12-2017 02:25 AM
Pronađi sve korisnikove poruke
SMD Network
visegradlive
opstinarogatica
led zeppelin Nije na vezi
Starosjedioc

Poruka: 1,012
Ugled: 3
Zahvalio se: 14
18 zahvalnica u 14 poruka
Poruka: #2
RE: Изрежирана Провокација.
Sigurica Darko Žižović je najveći rogatički smrad i nečovjek!
02-12-2017 10:23 AM
Walter Nije na vezi
Prijatelj

Poruka: 392
Ugled: 10
Zahvalio se: 261
76 zahvalnica u 59 poruka
Poruka: #3
O Sigurici je suvišno i pisati jer ko ga iole poznaje zna da je ljiga i čovjek bez imalo obraza.

Sa druge strane Zorane zašto o njemu nisi isti stav imao i kada ste u istu duvali, jer i tada je bio ista ljiga.

Do kada god budemo ljude ocjenjivali po stranačkoj pristupnici a ne po njihovim vrlinama i karakteru svi smo mi ljige.
I ja sam za par ljudi sigurno dao pogrešan stav i sud i priznajem to i niko nije bezgrešan ali poenta je da to shvatimo, a čim prije shvatimo to je i po nas bolje.
20-12-2017 12:30 AM
lord garmadon Nije na vezi
Domaćin

Poruka: 789
Ugled: 2
Zahvalio se: 8
14 zahvalnica u 12 poruka
Poruka: #4
Evo čitam i čudim se. Imam pitanje za Waltera. Gdje si bio do sad? Zašto se ranije nisi javljao?

Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije: kako često nam baš to malo nedostaje
20-12-2017 01:29 PM
Presidente Nije na vezi
Redovan

Poruka: 70
Zahvalio se: 0
2 zahvalnica u 2 poruka
Poruka: #5
Svi koi su presli iz Sds u Snsd su nula i ljige, jer ko moze volit crvene ima ih mnogo, od Saca Bojovica, ove Brkicke iz finansija, zizovica , perisica marka, i jos mnogo mnogo njih koji su se sad za izbore prodali i ranije nekih starijih kadrova pa i jagodic im je presao xexe.

Sto se tice Waltera moram reci da mu nista ne vjerujem, prvo si napadao nas pa sad snsd pa opet nas, sta ti imas bilo kome reci posebno Zoranu? Sjecam se kad si ovde hvalio Frenkija Jankovica poznatog rogatickog siledziju koji kupi sebi odbornicko mjesto ima i iza sebe niz prekrsajnih i krivicnih prijava i od toga gore ne moze i ti onda branis takve ?! Ocito i ti seres i pljujes ovdje proizvoljno i pojedinacno bez argumenata nekih vec kako ti vjetar dune i kako koga simpatises . A jest i meni cudno sto se sad javljas jer neko vrijeme si pokusavao da vodis glavnu rijec , prosipas pamet i kopiras Zoku al bezuspjesno. Ja mislim da si ti iskreno veca ljiga od svih gore pobrojanih jer jedno mislis drugo radis a trece pricas i danas ti je jedno a sutra drugo.Ne do Bog nikom sto bi reko narod a kad mi iz Sds dodjemo .....moj burli
20-12-2017 02:06 PM
tomov bazen Nije na vezi
Povremen
*

Poruka: 26
0 zahvalnica u 0 poruka
Poruka: #6
Fantome ti si nerealniji od Zorana Th_14 Vratio se Walter i sad ne valja sto prica protiv sds. Presidente dobio po usima pa malo sad da se dokaze zato sto je javno priznao da je sve puklo u sdsu i ofirao Zorana javno ovde Big Grin
20-12-2017 04:05 PM
led zeppelin Nije na vezi
Starosjedioc

Poruka: 1,012
Ugled: 3
Zahvalio se: 14
18 zahvalnica u 14 poruka
Poruka: #7
Tomov bazen je realan. Predlažem da dogodine, kad pred izbore vlast završi Tomov bazen i dva Milokrada ga budu otvarala, dobije i zvanično naziv

TOMOV BAZEN

A @Tomov bazen da bude proglašen za kuma.

Meni je sve ovo potpuno relano. Th_14Th_14Th_14
20-12-2017 04:24 PM
tomov bazen Nije na vezi
Povremen
*

Poruka: 26
0 zahvalnica u 0 poruka
Poruka: #8
Po Tomu se moze nazvati onaj neki bazen djeciji sto se napuse a i to mu je puno. Al vise da te ne diram eto ti misli da je Tomo bolji od Obame, Putina, Majke Tereze... Hahaha

2056. godina vanzemaljci zauzeli planetu. Led u starackom domu napunio preko 100 godina. Ukrade od medicinske sestre telefon udje na forum posle 30 godina i napise: Tomo je najbolji Milorad je kriv!!!! Igra11
20-12-2017 08:19 PM
Walter Nije na vezi
Prijatelj

Poruka: 392
Ugled: 10
Zahvalio se: 261
76 zahvalnica u 59 poruka
Poruka: #9
@Presidente

Imaš pravo na svoj stav i mišljenje i nemam namjeru da objašnjavam bilo šta.
Što se tiče Frenkija očigledno sam pogriješio u procijeni i nemam namjeru da poričem niti obrazložim.
A ja ću kritikovati sve što smatram da nije dobro za narod i priznati svaku pogrešku koju načinim za razliku od mnogih.
A bazen zovite kako god hoćete ali neka se neko udostoji da ga dovrši konačno.
20-12-2017 09:23 PM
Фантом Nije na vezi
Član
**

Poruka: 36
Zahvalio se: 1
3 zahvalnica u 3 poruka
Poruka: #10
(20-12-2017 04:05 PM)tomov bazen Piše:  Fantome ti si nerealniji od Zorana Th_14 Vratio se Walter i sad ne valja sto prica protiv sds. Presidente dobio po usima pa malo sad da se dokaze zato sto je javno priznao da je sve puklo u sdsu i ofirao Zorana javno ovde Big Grin

Образложи.Ријеч "нереалнији" не постоји ни у српском ни у муслиманском,а ни у хрватском рјечнику.

Тужно је када хоћеш да се направиш паметан,а испаднеш глуп.
20-12-2017 10:42 PM
Domaćin

Poruka: #11
@povratnik
Nisi mi odgovorio na pitanje. Gdje si bio do sad? Zašto se ranije nisi javljao?

Walter...

Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije: kako često nam baš to malo nedostaje
(Zadnja izmena: 20-12-2017 10:56 PM od lord garmadon.)
20-12-2017 10:56 PM
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: 9,434
Ugled: 54
Zahvalio se: 56
357 zahvalnica u 317 poruka
Poruka: #12
(20-12-2017 10:56 PM)lord garmadon Piše:  @povratnik
Nisi mi odgovorio na pitanje. Gdje si bio do sad? Zašto se ranije nisi javljao?

Walter...
Zanimljivo pitanje..
Ne vidim razlog zasto bi ti odgovorio na to pitanje..
Moze ako hoce, ali generalno, mislim da ne mora niti je po bilo cemu obavezan..

Prosto covjek je mozda bio na radu u Rusiji, pa nije imao dostupan net.

Na primjer..

STRANICA FORUMA - PRIDRUZITE NAM SE !!!
21-12-2017 12:39 AM
Poseti veb stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke
Domaćin

Poruka: #13
Čini mi se GZ da tebe nisam ništa pitao. Pitam ovog lika što trenutno piše pod nikom Walter.
Dakle, Walter gdje si do sad bio? Zašto se ranije nisi javljao?

21-12-2017 08:19 AM
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: #14
Ako me nisi pita, izgleda da ne smijem da napisem komentar ili sam se prevario?

21-12-2017 02:34 PM
U ime naroda Nije na vezi
Redovan

Poruka: 53
6 zahvalnica u 6 poruka
Poruka: #15
Nije korektno prozivati , da je nick Walter .. burli .. jer zaista to je nagadjanje za bilo koji nick.Sto se tice toga zasto se sada javlja i to je nagadjanje , jer ja licno sam npr odlucio da se ne javljam ni u kakvu raspravu i temu sve dok traje Bozicni post( mozda nekom cudno nekom ne ali eto), tako da i taj Walter ima neki razlog zasto se nije javljao ili trenutno ne javlja. Zato i crvene i plave i ove i one zamolio bih da se suzdrzite neki period ako ste ljudi i vjerujete u religiju i post, suzdrzite se braco od prozivki i cesto neutemeljenih psovki i uvreda na bilo ciji racun ne iz razloga da ce vam se mozda sve nekada vratiti vec jednostavno budite ljudi u vrijeme posta i postujte Bozije, ima vremena do izbora a onda opletite.. jer te vase prozivke i uvrede nekad opravdane nekad ne zaista po meni nisu za ovijeh dana , obican narod od toga slabo ce sta imati ikakve vajde. Ostajte u dobru.
21-12-2017 02:57 PM
Domaćin

Poruka: #16
Ljudi pratite i čitajte šta sam napisao i pitao. Pitao sam Waltera gdje je bio i zašto se ranije nije javljao? Umjesto njega odgovara GZ. Nisam nikoga prozivao niti bilo šta uredljivo napisao.
Dakle, moje pitanje se odnosi na nik Walter.
Gdje si do sad bio i zašto se ranije nisi javljao?
Zamolio bih ostale učesnike da oni ne odgovaraju na moje pitanje.

Hvala.

21-12-2017 03:10 PM
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: #17
(21-12-2017 02:57 PM)U ime naroda Piše:  Nije korektno prozivati , da je nick Walter .. burli .. jer zaista to je nagadjanje za bilo koji nick.Sto se tice toga zasto se sada javlja i to je nagadjanje , jer ja licno sam npr odlucio da se ne javljam ni u kakvu raspravu i temu sve dok traje Bozicni post( mozda nekom cudno nekom ne ali eto), tako da i taj Walter ima neki razlog zasto se nije javljao ili trenutno ne javlja. Zato i crvene i plave i ove i one zamolio bih da se suzdrzite neki period ako ste ljudi i vjerujete u religiju i post, suzdrzite se braco od prozivki i cesto neutemeljenih psovki i uvreda na bilo ciji racun ne iz razloga da ce vam se mozda sve nekada vratiti vec jednostavno budite ljudi u vrijeme posta i postujte Bozije, ima vremena do izbora a onda opletite.. jer te vase prozivke i uvrede nekad opravdane nekad ne zaista po meni nisu za ovijeh dana , obican narod od toga slabo ce sta imati ikakve vajde. Ostajte u dobru.
Sticajem okolnosti gore pomenutog Burlija znam odavno preko FB-a, dok je jos bio aktivan, cini mi se da vise nije ni tamo..
Ranije su prozivali covjeka ni kriva ni duzna, tako da svima skrecem paznju da Burli nema apsolutno nikakve veze ni sa jednim komentarom na ovom forumu..
Nije fino prozivati nekog bez ikakva realna dokaza tako da Burlija prosto zaobidjite..
Ko je Walter, da se zna ne bi bio Walter..

Kod:
Ljudi pratite i čitajte šta sam napisao i pitao. Pitao sam Waltera gdje je bio i zašto se ranije nije javljao? Umjesto njega odgovara GZ. Nisam nikoga prozivao niti bilo šta uredljivo napisao.

Imam pravo da napisem komentar, jer sticem utisak da bi kako ti god padne na um krenuo da pitas sve redom gdje je ko i sta radi, a niko nije ni duzan ni obavezan da ti da odgovor iz licnog zivota..
Mozes da trazis odgovor po odredjenoj temi ili u cilju dobijanja informacija od opsteg ili drustvenog znacaja, opet vezanog za temu.. ali ne razumijem kakav si sklop da trazis od nekog da ti javno kaze gdje je bio i sta je radio i jos sto se nije javljao, kao da je morao..

Niko nije napisao, bar nisam ja, da je bilo uvreda, ali sam se onako bas zapitao po kom osnovu trazis od bilo koga pa i od waltera da ti kaze gdje je bio izvjestan period i sta je radio i sto se nije javljao..

Ja bi se zapitao sta j se desava...

Evo ti primjer..

Zoran Jankovic se ovde ne oglasava evo vec proslo 5 godina, a pitali smo se ovde sto je to tako, medjutim nikad nije nasao za shodno da se pojavi i kaze nam makar toliko "ziv sam i zdrav sam"...

21-12-2017 05:09 PM
Domaćin

Poruka: #18
GZ stvarno te ne razumijem!
Po tebi bi sad trebao otvoriti novu temu da bi nekog nešto pitao!? Stvarno te ne razumijem.
Zašto ti odgovaraš u njegovo ime?

21-12-2017 11:58 PM
GZ Nije na vezi
Glavni Administrator

Poruka: #19
Aj da postavimo stvari na svoje mjesto..

De ti meni odgovori gdje si bio zadnjih 6 mjeseci , sta si radio i cim si se bavio?

Imaju li ova pitanja smisla i koja je svrha odgovora da bi mi napisao javno i s kojim pravom ja uopste tebi mogu da postavim ova pitanja?

22-12-2017 10:11 AM
Domaćin

Poruka: #20
Bio sam ovdje, pratio forum. Komentarisao pojedine postove, postavljao nove teme i sl.
Eto gdje sam bio.

22-12-2017 11:08 AM
SMD Network
visegradlive
MyCity
Tema je Zatvorena 

Skoči na Forum:

Kontakt | Web Sajt | Povratak na Vrh | Povratak na Sadržaj | Mobile Version | RSS